Okręg 7 Chełm: Poseł Jarosław Sachajko

Poseł Jarosław Sachajko – Urodził się w 1971 roku w Lublinie. Ukończył fizjoterapię w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu oraz studia rolnicze na Akademii Rolniczej w Lublinie. W 1998 roku uzyskał magisterium z zakresu ekonomii w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W 2010 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie uzyskał stopień doktora nauk rolniczych.

Był koordynatorem międzynarodowego projektu CER2. Szkolił się m.in. w Austrii, a także zorganizował Pierwsze Międzyuczelniane Seminarium Kół Naukowych w Zamościu na WSZiA. Otrzymał nagrody Rektora i Kanclerza WSZiA oraz nagrodę Rektorską. Pracował na kilku uczelniach wyższych: Akademii Rolniczej w Lublinie, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

W latach 2007 – 2011 pracował w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu w charakterze analityka kryminalnego. Szkolił pracowników z obsługi Systemu Informatycznego Prokuratury (SIP). W 2012 roku zajął się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej m.in. w branży szkoleniowej. Należy do Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu chełmskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 10 722 głosy.

Okręg 7 Chełm: Poseł Jarosław Sachajko – Biura Poselskie

Okręg 7 to powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski; miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm i Zamość

*Biuro Poselskie Zamość 
ul. Akademicka 4
22-400 Zamość
woj. lubelskie
tel. 884-020-207

Biuro Poselskie Tomaszów Lubelski
ul. Lwowska 9
22-600 Tomaszów Lubelski
woj. łódzkie
tel. 609-858-811
posel.jaroslaw.sachajko@gmail.com

Biuro Poselskie Chełm
ul. Krzywa 37 21
22-115 Chełm
woj. lubelskie
posel.jaroslaw.sachajko@gmail.com
 Biuro Poselskie Hrubieszów
Pl. Wolności 15
22-500 Hrubieszów
woj. lubelskie posel.jaroslaw.sachajko@gmail.com
* – biuro podstawowe

Przynależność do komisji i podkomisji

Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży
Podkomisja stała do spraw ekonomiki edukacji i nauki
Podkomisja stała do spraw kształcenia zawodowego
Komisja Zdrowia
Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (druk nr 432)

Wykaz współpracowników

Lista informacji o współpracownikach
imię i nazwisko Typ zgłoszenia Data dokumentu
Adrian Łukasz Biszkont Asystent społeczny 2015-12-22
Adrian Biszkont Wycofanie 2016-07-18
Adrian Biszkont Pracownik 2016-07-18
Katarzyna Biszkont Pracownik 2016-03-15
Szymon Bondyra Asystent społeczny 2015-12-22
Andrzej Burda Asystent społeczny 2015-12-22
Barbara Cis Pracownik 2016-07-28
Marta Dudeńko Asystent społeczny 2016-08-29
Joanna Dusza-Kozera Asystent społeczny 2015-12-22
Robert Herdzik Asystent społeczny 2015-12-22
Marian Hordejuk Asystent społeczny 2015-12-22
Małgorzata Hulak Pracownik 2015-12-04
Paweł Lewandowski Pracownik 2016-03-15
Mateusz Jacek Margol Asystent społeczny 2016-02-09
Jolanta Mitka Asystent społeczny 2016-12-27
Monika Nosek Asystent społeczny 2015-12-22
Katarzyna Popielec Pracownik 2017-01-09
Janusz Edward Rosołowski Asystent społeczny 2016-08-09
Zbigniew Tkaczyk Asystent społeczny 2015-12-22
Krzysztof Topolski Pracownik 2015-12-04
Krzysztof Topolski Wycofanie 2016-01-04
Wojciech Ulański Asystent społeczny 2016-03-15
Mateusz Zawiślak Asystent społeczny 2016-09-14

Random Posts