Kukiz15-zarejestrował wszystkie listy wyborcze z 13 okręgów do PE pełen wykaz wszystkich startujących

Dziś zostały zarejestrowane wszystkie listy wyborcze z 13 okręgów do PE. Zebraliśmy ponad 200 tysięcy podpisów. Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy nam w tym pomogli!
Wbrew durnym przepisom RODO, które zniechęcają do składania podpisów, wbrew “fake newsom” Wirtualnej Polski, powtarzanym potem przez inne media (Rzeczpospolita , WPROST, Gazeta.pl i inni – nie wstyd Wam ?) mamy zarejestrowaną listę ogólnokrajową naszego KWW!
Jeszcze raz – bardzo serdecznie dziękuję i tym, którzy podpisy zbierali i tym, którzy nam zaufali podpisując się na listach poparcia!
Jesteśmy różnymi ludźmi ale łączy nas jeden cel – przywrócić Europę Obywatelom! Europę równych Ojczyzn i równych szans!

Dziękuję! Paweł Kukiz

Na naszej stronie pełen wykaz wszystkich startujących !

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Pełnomocnicy

wyborczy
Zbigniew Oborski
finansowy
Aleksandra Anna Ziółkowska

Kandydaci zarejestrowani przez komitet:

Okręg wyborczy nr 1

1 KOBYLARZ Andrzej Sławomir 53 parlamentarzysta Domachowo
2 BŁASZCZYK Anna 45 księgowa Gdynia
3 LUTY Jerzy 74 rolnik Sołtyski
4 DUDEK Dorota 45 europeistka Gdańsk
5 KOSS Alexander Norbert 30 student Gdańsk
6 POMIRSKA Zofia Małgorzata 50 nauczyciel akademicki Gdańsk
7 RODZIEWICZ-KLAWIŃSKA Jolanta Ewa 47 pedagog Malbork
8 PIĄTKOWSKA Andżelika Ewa 44 pracownik administracyjny Starogard Gdański
9 HAMADYK Łukasz Mariusz 34 politolog Gdańsk
10 KLAWITER Jan Andrzej 68 chemik Rumia

Okręg wyborczy nr 2

1 SZRAMKA Paweł 29 specjalista do spraw logistyki Brodnica
2 ŚMIGIELSKA Klaudia 29 asystent osoby niepełnosprawnej Bydgoszcz
3 KUSZYŃSKI Marek 41 pracownik obsługi biurowej Ciechocinek
4 LEWANDOWSKI Marek 59 elektryk Sępólno Krajeńskie
5 WIŚNIEWSKA Joanna 38 kierownik projektu Lublewo Gdańskie
6 WILKOWSKI Wojciech Sławomir 47 nauczyciel historii Świecie
7 PACZKOWSKA Irena 52 nauczyciel akademicki – nauki ekonomiczne Toruń
8 BUDNIAK Przemysław Andrzej 45 nauczyciel praktycznej nauki zawodu Stawiska
9 KOTULSKA Barbara 62 nauczyciel biologii Drzewianowo
10 SKUTECKI Paweł Juliusz 44 dziennikarz Bydgoszcz

Okręg wyborczy nr 3

1 MACIEJEWSKI Andrzej 49 politolog Giedajty
2 JANKOWSKA Wanda 59 nauczyciel Choroszcz
3 REMBELSKI Stefan Bolesław 61 inżynier mechanik Elbląg
4 DYMKO Łukasz 29 prawnik Białystok
5 ROSZIG Agnieszka 47 główny księgowy Koczarki
6 PŁOŃSKA Wiesława Bożenna 65 technik budowlany Białystok
7 DĄBROWSKA Ewa Alicja 67 emeryt Elbląg
8 OJDANA Alina 52 ekonomista Nowoberezowo
9 JASKÓŁOWSKI Paweł 33 historyk Miłomłyn
10 KOPKO Janusz 39 technik mechanik Piecki

Okręg wyborczy nr 4

1 TYSZKA Stanisław 40 wykładowca akademicki Warszawa
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 32 prawnik Kutno
3 TANAJNO Paweł Jan 43 przedsiębiorca Warszawa
4 WITKOWSKA Agata Joanna 38 zawodowy działacz organizacji pozarządowej Warszawa
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 43 przedsiębiorca Warszawa
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 44 nauczyciel Warszawa
7 MODZELEWSKI Jarosław 31 przedsiębiorca Warszawa
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 24 specjalista ds. energii odnawialnej Wołomin
9 BORKOWSKI Łukasz Jan 38 dyrektor szkoły Kajetany
10 JOŃCZYK Łukasz 43 adwokat Józefów

Okręg wyborczy nr 5

1 HUSIEW Barbara 42 pracownik administracyjno-biurowy Piastów
2 PIŁKA Marian 64 historyk Trąbki
3 PATER Agata Bożena 35 radca prawny Radom
4 LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 37 inżynier technologii drewna Nieznamierowice
5 KLIMKOWSKI Sławomir 44 starszy operator procesów produkcyjnych Jaroszewo Wieś
6 BORDZIO-BERUS Irena 63 nauczyciel Bobrek Kolonia
7 FRYDRYK Jakub 36 przedsiębiorca Ostrołęka
8 JĘDRZEJEWSKI Robert Witold 37 kierowca Druchowo
9 POMORSKA Karolina Agnieszka 36 politolog Ciepielów
10 SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela 32 rzecznik prasowy Warszawa

Okręg wyborczy nr 6

1 APEL Piotr Daniel 35 dziennikarz Warszawa
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 57 przedsiębiorca Łódź
3 WYCHOWAŁEK Paweł 43 historyk Jarosty
4 WALCZAK Joanna Izabela 53 lekarz Łowicz
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 43 nauczyciel Łódź
6 NOWICKA Jolanta Maria 59 administratywista Piotrków Trybunalski
7 DRAB Maksymilian Hubert 33 funkcjonariusz służby więziennej Działoszyn
8 AUGUŚCIK Jagoda 61 nauczycielka Przedbórz
9 KULESZKA Agata 49 pielęgniarka Łódź
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 41 specjalista ds. marketingu Konstantynów Łódzki

Okręg wyborczy nr 7

1 JUREK Marek 58 historyk Wólka Kozodawska
2 PARDA Błażej Łukasz 32 ekonomista Piła
3 KOSMALSKA Joanna Agnieszka 39 ratownik medyczny Gostyń
4 LUCH Katarzyna 47 inżynier budownictwa Lipka Wielka
5 FORDON Jacek 42 automatyk przemysłowy Drużyna
6 GARCZYŃSKI Bartosz 39 antropolog kultury Poznań
7 KOCHAŃSKA Julia Anna 30 pedagog Przybyszewo
8 GATTI Sabina Edwarda 64 tłumacz Poznań
9 PERA Jakub 33 politolog Borzykowo
10 KOZŁOWSKI Jerzy 57 poseł na Sejm RP Kalisz

Okręg wyborczy nr 8

1 SACHAJKO Jarosław 47 ekonomista, przedsiębiorca Zamość
2 GOGÓŁKA Robert Mirosław 41 przedsiębiorca Granice
3 BERECKA Barbara 57 rolnik, przedsiębiorca Żabia Wola
4 KUNC Joanna 43 kierownik ds prawnych i administracyjnych Świdnik
5 MARKIEWICZ Jarosław Szczepan 46 przedsiębiorca Leopoldów
6 WSZELAKA Małgorzata Anna 39 rolnik, przedsiębiorca Suchynia
7 WIELICZKO Mariusz 48 przedsiębiorca Chełm
8 KOZIOŁ Zdzisława Konstancja 52 nauczyciel Honiatycze
9 ORDECKI Piotr 32 przedsiębiorca Biłgoraj
10 WILBIK Marek 42 przedsiębiorca Studzianka

Okręg wyborczy nr 9

1 BOBOLA Alicja Maria 29 dziennikarz Rzeszów
2 MASŁOWSKI Maciej Przemysław 34 informatyk Rzeszów
3 HELNARSKI Paweł Andrzej 36 programista Chorkówka
4 BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz 27 inżynier mechanik Przemyśl
5 BIALIC Dariusz Mieczysław 43 przedstawiciel handlowy Rzeszów
6 NYCZ Ewelina Magdalena 31 menedżer Rzeszów
7 SABAT Joanna Karolina 38 sekretarka medyczna Niebocko
8 WIKTOR Szczepan Antoni 43 elektromechanik Żabno
9 KUCAB Konrad Tomasz 31 inżynier budownictwa Jarosław
10 TARGAŃSKA Magdalena Ewa 25 menedżer Jasło

Okręg wyborczy nr 10

1 KUKIZ-SZCZUCIŃSKI Paweł Wiktor 45 lekarz Klonów
2 KUBICZEK Piotr Janusz 51 przedsiębiorca Kraków
3 ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna 30 politolog Kobylanka
4 KIERPIEC Daniel Józef 29 prawnik Kęty
5 MARTYNIUK Kamilla Monika 47 artysta plastyk Kraków
6 FOGIEL-LITWINEK Magdalena Izabela 41 nauczyciel Suków
7 SŁOWIK-MACIEJEWSKA Klaudia Katarzyna 33 adwokat Raciborowice
8 SADŁOŃ Narcyz Michał 43 lekarz Kościelisko
9 AONDO-AKAA Bawer 33 teolog Kraków
10 KACZMARCZYK Norbert Jakub 29 poseł na Sejm RP Czajęczyce

Okręg wyborczy nr 11

1 DŁUGI Grzegorz Karol 63 prawnik Katowice
2 SITARSKI Krzysztof Serafin 42 inżynier górnik Radlin
3 JACHNIK Jerzy Witold 69 inżynier metalurg Bielsko-Biała
4 JELONEK Aleksandra Elżbieta 50 bibliotekarz Chorzów
5 HIERO-CICHOŃ Agata 46 specjalista ds. reklamy i marketingu Częstochowa
6 KARWOT Anna Zofia 46 prawnik Chudów
7 KUMOR Monika Aleksandra 29 prawnik Koziegłowy
8 WILK Artur 41 inżynier elektroenergetyk Jaworzno
9 BURYN Jadwiga Agata 45 nauczyciel języka obcego Rybnik
10 JASKÓŁA Tomasz Janusz 44 parlamentarzysta Częstochowa

Okręg wyborczy nr 12

1 ŚCIGAJ Agnieszka 43 socjolog Kolbark
2 GRABOWSKI Paweł 32 radca prawny Brzeg
3 MAZUR Aneta 44 prawnik Zgorzelec
4 KUBALA Marek Zdzisław 56 przedsiębiorca Wałbrzych
5 LICZNAR Katarzyna Anna 26 specjalista ds. jakości Prudnik
6 CHARYTONIUK Gracjan 40 ekonomista Wrocław
7 OLSZEWSKA Małgorzata 54 nauczyciel języka angielskiego Wysoka
8 JAGIEŁŁO Wojciech Jan 30 pracownik samorządowy Opole
9 ZYCH Anna 41 ekonomista Wałbrzych
10 KRÓLAK Marcin Stanisław 46 górnik Lubin

Okręg wyborczy nr 13

1 TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna 40 przedsiębiorca Zielona Góra
2 SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika 42 pracownik administracji samorządowej Chłopowo
3 KNOP Roman 63 rolnik Krąg
4 KOWALCZUK Ryszard Stanisław 49 pracownik samorządowy Jeziory Wysokie
5 GROC Artur Dariusz 42 operator filmowy Stare Biskupice
6 ZDÓNEK Natalia Lucyna 50 przedsiębiorca Gubin
7 PALIJ Tomasz Jacek 40 kasjer Koszalin
8 DUDOJĆ Mirela Ewa 54 przedsiębiorca Gorzów Wielkopolski
9 ROMECKI Stefan Józef 68 ślusarz-spawacz Koszalin
10 GUZIKOWSKI Jacek Piotr 53 lekarz medycyny Gorzów Wielkopolski